CFMOTO TOP 10 Meeting 2019 Quebec - Journeyman potvrzuje své světové výsadní postavení!


Journeyman opět v extrémně těžké světové konkurenci dokázal, jak je významným a obrovským partnerem jednoho z největších výrobců čtyřkolek a motocyklů na světě. Naše malé země (CZ+SR) jsou stále v TOP 10 světových importů, s jedním z největších podílů prodaných strojů na trhu (přes 50%) 

Letošní TOP 10 znovu ukazuje náš velký úspěch, na kterém se samozřejmě výraznou měrou podílí naši zákázníci a spolehliví obchodní partneři:

Seznam účastníků TOP10: CFMOTO China, CFMOTO USA, ATV Sweden (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Polsko), KSR Group (SRN, Rakousko, Švýcarsko), AWM Trade Rusko, CMI Kanada, Journeyman CZ (CZ, SR), MOJO Austrálie, GD Francie, Motohobi (EST)

Journeyman dlouhodobě patří do absolutní importérské špičky, je jedním z nejstarších obchodních partnerů CFMOTO a samotná továrna si samozřejmě podobných partnerství váží. Svou důvěru projevuje mj. pravidelným dodáváním předprodukčních modelů na off-road testy (letos očekávaná novinka Gladiator X625) či významnou podporou při budování speciálních CF Moto brand shopů.

V podílu prodaných čtyřkolek na trhu je Journeyman opět v TOP 3!

A co nového nás/vás ze světa CFMOTO v brzké době čeká? V první polovině roku zcela nový, a designově neskutečně povedený, model Gladiator X625 v krátké i dlouhé verzi, z kategorie SSV se pak zákazníci mohou těšit na neuvěřitelný, takřka sci-fi, model nové buggy Gladiator Z10. Krásné novinky z design dílny studia Kiska!

Z motorkové branže se zákazníci dočkají nové modelové řady již zavedených cenově nesmírně zajímavých naháčů (včetně jednoválcové novinky CFMOTO NK300) a hlavně nejprodavánější motorky CFMOTO - modelu CFMOTO MT650. Těšit se můžete na zbrusu nový model CFMOTO GT650, krásný motocykl na pomezí sportovního a cestovního modelu. Všechny aktuální motorky vznikají ve spolupráci s KTM a design jim dává slavné rakouské design studio Kiska.

Dále bylo představeno další množství originálního příslušenství špičkového brand oblečení a vybavení. A určitě se v průběhu roku dočkáme zase nějakého překvapení..;)


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/journeyman.cz/www/storage/_cache/templates/3894.php on line 75

Kontaktní informace
Oficiální importér

  • Název: Journeyman CZ s.r.o
  • Adresa: 251 64 - Stránčice - Všechromy
  • ICO: 24843920
  • DIC: CZ24843920
  • Mail: info@journeyman.cz
  • Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 179613
  • Kontakty na konkrétní odpovědné osoby
Journeyman CZ ofociální importét CF MOTO CFMOTO

Napište nám

Informace o zpracování osobních údajů

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána!