PF2021


I přesto, že se jednalo o vskutku "turbulentní" rok, tak díky vám jsme stejně jako v předchozích letech, opět jasná prodejní jednička v kategorii ATV/UTV/SSV (obě země přes 50% všech prodaných čtyřkolek jsou stroje CFMOTO Gladiator!).

Prodejní úspěch a popularitu strojů CFMOTO podtrhuje další fakt, a to, že v celkových počtech společně s motorkami opět do posledního momentu soupeříme v ČR i SR s Yamahou o celkové druhé místo!

Moderní, kvalitní a cenově velmi dostupné motocykly CFMOTO se stále více ukazují jako velmi úspěšný „černý kůň“ a na trhu si našly jasné a pevné místo mezi ostatními zavedenými motocyklovými značkami.  

Journeyman CZ opět potvrdil na setkání největších světových dovozců CFMOTO (tentokrát bohužel jen on-line) své výsadní postavení a drží si pevně svou pozici v TOP10 největších importů CFMOTO strojů na světě. Není také bez zajímavosti, že jsme po relativně krátké době působení motocyklů CFMOTO v Evropě aktuálně největší evropský dovozce CFMOTO motocyklů!  

Všem přejeme krásné Vánoce a do Nového roku 2021 přejeme vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů. Věřme, že rok 2021 se začne postupně vracet do normálu...

Krásné Vánoce a štastný Nový rok 2021.

Pozn. Centrála Journeyman je od 23. 12. do 3.1. uzavřena. Běžný provoz od 4.1. 2021. 

Kontaktní informace
Oficiální importér

  • Název: Journeyman CZ s.r.o
  • Adresa: 251 64 - Stránčice - Všechromy
  • ICO: 24843920
  • DIC: CZ24843920
  • Mail: info@journeyman.cz
  • Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 179613
  • Kontakty na konkrétní odpovědné osoby
Journeyman CZ ofociální importét CF MOTO CFMOTO

Napište nám

Informace o zpracování osobních údajů

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána!