Foto a video recenze

Testovali jsme čtyřkolky CFMOTO

Čtyřkolky CFMOTO jsou vhodné pro jakékoliv roční období. Videa - hromadná jízda v lomu, UTV 830 a X8 na pásech a jiné.

 

 

přečti si více

Test nového "utevéčka" od Cfmoto

Gladiator UTV 830 EFI

První UTV z dílny CF Moto s dvouválcovým motorem 800 ccm. Designová lahůdka. Pracák s velkou sklopnou korbou. Vysoká světlá výška. Skvělá průjezdnost. 4×4 s uzávěrkou, velká LED světla.

Na výstavě EICMA 2012 CF Moto představilo de facto utajovanou novinku, první dvouválcové UTVéčko asijské provenience, které by mělo řádně zamíchat světovým trhem s UTVéčky.

přečti si více

Starší novinky

O firmě

Čtyřkolky reference - dobrá pověst se buduje dlouho!

První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. V roce 2003 jsme se stali největším maloobchodním prodejcem čtyřkolek E-Ton. V tomto roce také padlo klíčové rozhodnutí o zahájení prodeje a podpory čtyřkolek a dalších produktů společnosti Linhai Group. Po importu ověřovací série jsme dospěli k závěru, že tyto čtyřkolky jsou po patřičných úpravách vhodné i pro zákazníky v ČR a SR. Vzhledem k bohatým zkušenostem v zahraničním obchodu jsme vyjednali pro český trh výhodné obchodní podmínky a možnost úprav čtyřkolek dle poptávky českého trhu přímo v továrně Linhai Group. V roce 2005 jsme se stali také oficiálním zástupcem společnosti AIE Motor Inc., jejíž kvalitní čtyřkolky jsme úspěšně uvedli na trh. V roce 2006 jsme zvítězili v tendru na zastoupení společnosti CFMOTO, jejíž čtyřkolky jsme téměř ihned zařadili mezi nejprodávanější na českém trhu. V roce 2007 jsme také získali zastoupení čtyřkolek společnosti SMC - Standard Motor Corp. pro český, slovenský a maďarský trh. V roce 2008 jsme ve spolupráci s naším partnerem, firmou Fairinvest s.r.o. také uvedli na trh taiwanskou značku DINLI.