Foto a video recenze

Testovali jsme čtyřkolky CFMOTO

Čtyřkolky CFMOTO jsou vhodné pro jakékoliv roční období. Videa - hromadná jízda v lomu, UTV 830 a X8 na pásech a jiné.

 

 

přečti si více

Test nového "utevéčka" od Cfmoto

Gladiator UTV 830 EFI

První UTV z dílny CF Moto s dvouválcovým motorem 800 ccm. Designová lahůdka. Pracák s velkou sklopnou korbou. Vysoká světlá výška. Skvělá průjezdnost. 4×4 s uzávěrkou, velká LED světla.

Na výstavě EICMA 2012 CF Moto představilo de facto utajovanou novinku, první dvouválcové UTVéčko asijské provenience, které by mělo řádně zamíchat světovým trhem s UTVéčky.

přečti si více

Starší novinky

O firmě Journeyman

Journeyman a CFMOTO - Pevné spojení již od roku 2006.

Naši firmu jsme založili již v roce 1991 pod původním názvem "Moto ORIOLI". Obchodní strategii firmy jsme zaměřili na prodej a kvalitní servis námi nabízených produktů. Již od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech a na tento fakt jsme patřičně hrdí. První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. V následujících letech se firma stále vyvíjela a stala se předním distributorem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek. Přelomovým rokem historii firmy se ovšem stal rok 2006, kdy jsme zvítězili v tendru na zastoupení společnosti CFMOTO, jejíž čtyřkolky jsme téměř ihned zařadili mezi nejprodávanější na českém trhu.

Dnes jedna z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru ATV na světě, zaměřená na výrobu kvalitních a robustních ATV, UTV, SSV, dále pak motocyklů, skútrů či jachet, byla založena v roce 1989 a v současné době zaměstnává více než 1000 lidí.

Originalitu a kvalitu produktů CFMOTO zajišťuje tým 200 odborníků z vývojového a výzkumného centra. Hlavní továrna i centrála se nachází v průmyslové zóně moderního města Hangzhou, přibližně 150km od Šanghaje.

Většina produktů se testuje a ladí v Americe a v Evropě (mimo jiné i v ČR), takže výsledné výrobky jsou připravené přímo na míru požadavků distributorů. Velmi dobře funguje nejen obchodní spolupráce, ale i technická podpora a inovace, v čemž se po mnoho let aktivně angažujeme. Jako oficiální zástupci CFMOTO pro Českou a Slovenskou republiku čtyřkolky CFMOTO distribuujeme pod jménem CFMOTO Gladiator.

Tato modelová řada je dlouhodobě nejprodávanější a nejoblíbenější užitkovou čtyřkolkou v České i Slovenské republice. Firma Journeyman je dlouholetým lídrem na trhu v oblasti pracovních ATV, zejména modely Gladiator X8 a Gladiator X450 jsou nejprodávanějšími čtyřkolkami vůbec.

I díky těmto úspěchům patří firma Journeyman mezi TOP 10 světových importérů a tento fakt byl náležitě oceněnen na setkání světových distributorů v roce 2017, kdy Journeymanu patřilo 6. místo!

Úspěchy nejsou vedeny jen na poli obchodním, za vše může promluvit dnes již legendární pracovní čtyřkolka Gladiator 510RX, jež se nesmazatelně vryla do paměti všech příznivců čtyřkolek svými fenomenálními výkony v extrémních závodech, kde porazila naprosto všechny konkurenční značky bez ohledu na výkonnostní a objemovou třídu a toto vše korunovala absolutním vítězstvím v nejtěžší kategorii Mistr Quad TR 4x4 v seriálu Offroad Maraton 2009.

Svou jedinečnost ukázal nezničitelný Gladiator znovu v roce 2012, kdy na tom samém stroji, který vyhrál v roce 2009 Offroad Marathon, byly vybojovány další fantastické výsledky v prvním mistrovství ČR v trialu (2. a 3. místo). Svou výdrž a schopnosti potvrdil následně v roce 2013 v druhém ročníku dokonce 1. a 2. místem v kategorii do 500 ccm a 2. místem napříč všemi kategoriemi! Journeyman a CF Moto – dlouholeté spojení založené na kvalitní spolupráci. Dobrá pověst se buduje dlouho!

Společnost Journeyman také poskytuje na čtyřkolky Gladiator nadstandardní tříletou záruku a doživotní na rám stroje!